Jump to content

Eos matrix- Pbz card


nedi0212

Preporučene objave

Poštovani,

ljubazno Vas molim za pomoć. Naime prošle godine (2021) imala sam dugovanje prema PBZ CARD-u koje je naplaćeno putem ovrhe, odnosno terećenjem na novčanim sredstvima putem Fine.

U 12mj./2021 je otplaćeno svo dugovanje po ovrsi, plus još i dodatne kamate. Sada, nakon 8 mjeseci i nakon što ja živim u uvjerenju da je to riješeno, javlja mi se EOS MATRIX da ja njima dugujem još nekih 500,00 kn po tom istom dugovanju. Kada sam im objasnila da je meni PBZ CARD putem Fine sjeo na račun i da je taj dug otplaćen, rečeno mi je da su oni taj dug otplatiti od PBZ CARD-a i da im dugujem još 500,00 kn. Tražila sam od EOS MATRIX-a potpunu dokumentaciju o navodnom dugovanju i po kojoj osnovi ja to njima sada odjedanput nešto dugujem. Ja ne namjeravam po toj osnovi nikome više platiti ni kune, ali me zanima da li EOS MATRIX može s time otići na Finu? Kome se žaliti? Što mogu poduzeti?

I nije mi nikako jasno, kako je moguće i kako je to legalno da PBZ CARD proda moje dugovanje, a istovremeno se putem Fine naplaćuju s mog računa??? Ako su prodali moje dugovanje nekome drugome, onda valjda više nemaju osnove za naplatu!!! Kome se žaliti u ovoj državi na takvo poslovanje...HANFI???

Tko kontrolira EOS MATRIX i njihovo sumnjivo poslovanje? Tko kontrolira Finu?

Unaprijed se zahvaljujem na pomoći

uređeno: od Borbena7
Velika slova - smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Eos matrix- Pbz card
prije 37 minuta, nedi0212 je napisao:

12mj./2021 je otplaćeno svo dugovanje po ovrsi, plus još i dodatne kamate

Imate li potvrdu FINA-e da je dug namiren u cijelosti? Što je sa troškovima postupka?

prije 38 minuta, nedi0212 je napisao:

im dugujem još 500,00 kn

Na ime čega? Neproveden ovrhe na FINA-i do kraja?

prije 39 minuta, nedi0212 je napisao:

ali me zanima da li EOS MATRIX može s time otići na Finu

Ako i odu imate pravo na žalbu.

prije 39 minuta, nedi0212 je napisao:

nije mi nikako jasno, kako je moguće i kako je to legalno da PBZ CARD proda moje dugovanje, a istovremeno se putem Fine naplaćuju s mog računa???

Moguće je.

prije 40 minuta, nedi0212 je napisao:

Tko kontrolira EOS MATRIX i njihovo sumnjivo poslovanje? Tko kontrolira Finu?

Sud po žalbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija