Jump to content

Darovanje nekretnina -baka-unuka


NERO01

Preporučene objave

Poštovani!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Molim Vas savjet vezano za darovanje nekretnina, tj. dali se može kako izbjeći plaćanje poreza. Baka bi mi darovala sve svoje nekretnine koje ima (kuću, šumu, njive) i to bi ona voljela riješit dok je živa. Međutim koliko sam čitala kako ja ne spadam u prvi nasljedni red onda moram platiti i porez. Baka ima samo jednu kćer (moju mamu) i ona se slaže s time da se sve daruje meni pošto mi je i ona sve darovala.   Zahvaljujem na savjetu i pomoći unaprijed. lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , NERO01 je napisao:

Poštovani!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Molim Vas savjet vezano za darovanje nekretnina, tj. dali se može kako izbjeći plaćanje poreza. Baka bi mi darovala sve svoje nekretnine koje ima (kuću, šumu, njive) i to bi ona voljela riješit dok je živa. Međutim koliko sam čitala kako ja ne spadam u prvi nasljedni red onda moram platiti i porez. Baka ima samo jednu kćer (moju mamu) i ona se slaže s time da se sve daruje meni pošto mi je i ona sve darovala.   Zahvaljujem na savjetu i pomoći unaprijed. lp

 

Vi ste u prvom nasljednom redu i ne morate platiti porez

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija