Jump to content

Otkaz


dbijeli99

Preporučene objave

Pozdrav,zanima me jedna stvar.Znaci 15.9 sam dao otkaz u firmi preko maila i sad gazda mi je napisao da prihvaca moj otkaz i da ne trebam odradivati otkazni rok i da od sutra(16.9) nisam vise potreban na gradilistu.Odjavili su me sa mirovinskog 16.9.E onda sam ja nasao novu firmu di sam dogovorio sve.Onda smo se malo posvadali preko maila pa je gazda pozivom kao rekao da ipak trebam odraditi otkazni rok i da ako ne odradim da ce mi skinuti dio sa place.Poslali su mi ma mail raskid ugovora koji bi trebao potpisati,a na raskidu pise da se ugovor prekida na zahtjev radnika pa mene sad zanima da li me moze netko teretiti za nesto i da li bi mi bilo pametno potpisati taj raskid ugovora o radu.hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , dbijeli99 je napisao:

Onda smo se malo posvadali preko maila

Sa poslodavcem koji Vas je već odjavio pri HZMO-e?

prije 1 sat , dbijeli99 je napisao:

da ako ne odradim da ce mi skinuti dio sa place

Odradili ili ne, plaću Vam ne smije dirati. Imate li u ugovoru o radu odredbu o visini naknade štete u slučaju neodrađivanja otkaznog roka?

prije 1 sat , dbijeli99 je napisao:

na raskidu pise da se ugovor prekida na zahtjev

Ajde ovdje objavite taj dokument, ali prije toga uklonite sve osobne podatke.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jasno mi je to,hvala.Ali mene zanima ako ja sad potpisem tsj raskid ugovora koji mi je dao na zahtjev radnika a nisma odradio otkazni rok da li me moze tuziti ili nesto.napomenuo sam da sam odjavljen sa 16.9I isto tako u mailu je napisao da vise nisam potreban ns gradilistu i da prihvaca otkaz bez otkaznog roka di sam ja odmah nasao drugu firmu.Hvala 😀

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija