Jump to content

Savjet....


žemljica

Preporučene objave

Danas se dogodila totalna budalaština, odlazak u trgovinu se pretvorio u nešto ludo

Imam novaca i odlazim kupiti zamišljeno,no nešto me vuče da dio ne platim, djelomično uspijevam, izuzevši kamere ja i dalje hodam trgovinom u svom naumu,taj dio 2boje za print cca260kn izbacim ispod polica...ali ne ne mogu ja to

Uzimam dr i idem najnormalnije platiti,i platim.... zaštitar u međuvremenu nalazi iste te bačene boje i dokazi do mene ...ali ja imam rč i odlazim

Vatra,bijes,tuga,nemoć vraćam se u istu trgovinu ispričam se....da oni me prepoznaju sa kamere i imaju moj auto tablice..... ispričala se sve plaćeno nisam ništa uzela

Ali i daljem sam u grču i strahu da će doći policija, jer platila sam karticom pa, se bojim baze podataka i sl.....

Čak sam se htjela prijaviti policiji...jer htjela sam biti zločesta 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , žemljica je napisao:

Danas se dogodila totalna budalaština, odlazak u trgovinu se pretvorio u nešto ludo

Imam novaca i odlazim kupiti zamišljeno,no nešto me vuče da dio ne platim, djelomično uspijevam, izuzevši kamere ja i dalje hodam trgovinom u svom naumu,taj dio 2boje za print cca260kn izbacim ispod polica...ali ne ne mogu ja to

Uzimam dr i idem najnormalnije platiti,i platim.... zaštitar u međuvremenu nalazi iste te bačene boje i dokazi do mene ...ali ja imam rč i odlazim

Vatra,bijes,tuga,nemoć vraćam se u istu trgovinu ispričam se....da oni me prepoznaju sa kamere i imaju moj auto tablice..... ispričala se sve plaćeno nisam ništa uzela

Ali i daljem sam u grču i strahu da će doći policija, jer platila sam karticom pa, se bojim baze podataka i sl.....

Čak sam se htjela prijaviti policiji...jer htjela sam biti zločesta 

Post Vam je nesuvisao, a potreba za krađom koja je neobjašnjiva se naziva kleptomanija. Možda da razgovarate sa svojim liječnikom. Iako niste ništa ukrali, pokušaj krađe je kažnjiv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija