Jump to content

Suvlasnik nekretnine na moru


lamza2

Preporučene objave

Suvlasnik sam montažne kućice na moru,no prevaren sam.Moje se ime izgubilo iz suvlasništva.Naime moj pokojni brat s kojim sam dijelio suvlasništvo,prenesao je sve bez mog znanja na svog zeta darovnim ugovorom.Kasnije je bratov zet opet prebacio darovnim ugovorom kućicu ,ali na mog brata.(bez mene je).Po meni su vjerovatno lažirali moj potpis.Moje se vlasništvo potpuno izgubilo.Brat je umro,i kad je bila ostavina mene niko nije zvao.Nisam uopće znao za tu ostavinsku.Bratova žena postala je vlasnik.Meni je obećala da će mi dati moj dio,no na nagovor zeta i kćeri to nije učinila,i ona je sama i dalje vlasnik svega.

Osobno posjedujem dokumente ovjerene u gradu Karlovcu da sam ja suvlasnik .Na tom dokumentu je i bratov potpis i original pečat s ovjerom o mom suvlasništvu.Original je u arhivi tog odjela grada Karlovca.Molio bih da mi netko kaže dal' je taj dokument ujedno i dokaz o mom suvlasništvu nad kućicom.Imam i svjedoke susjede na moru(SELCE Grad Crikvenica).da sam suvlasnik.Objekt je kupljen od Slovenaca koji su tu imali auto kamp.U auto kampu također postoji dokaz da sam ja pola vlasnik jer je tako evidentirano.S obzirom na ove prijevare i njihove transakcije gdje mene jednostavno nema,kako mogu dokazati svoje suvlasništvo.Dali mogu i pokrenuti postupak ,jer ovo što sam naprijed naveo (darovni ugovori i krivotvoreni potpis)je kazneno djelo.Molim pravnu pomoć u tom predmetu.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija