Jump to content

Traži se dobar krivičar?


anonimno

Preporučene objave

Tražim dobrog krivičara isključujući medijski eksponirane odvjetnike te grane prava jer ona nužno ne znači stručnost a ponajmanje profesionalno obaljanje te dužnosti. I ovo će te obristi? Valjda ja kao građanin imam pravo na svoje osobno mišljenje a i pravo na izbor osobe koja bi me pravno zastupala? Obzirom da forum služi kako bi ljudi iz struke a i oni obični ljudi zbog kojih bi ovi prvi trebali postojati našli odgovore na određena pravna pitanja mene zanima koliko moram čekati, ili još bolje koliko postova napisati da bi dobila odgovor na gore navedeno jednostavno pitanje? Hvala, vrlo ste ljubazni i demokratični, jer znate kada vam se jednom dogodi da se u odvjetničkom uredu kojem ste potpisali ugovor o zastupanju u dopuni kaznene prijave protiv 3 osobe navedu laži koje ste navodno tamo naveli i koje se btw. vrlo lako mogu provjeriti kao neistinite, pa vas 'sutra' optuže za 'lažno prijavljivanje kaznenog dijela' ili vam kaznenu prijavu za 'KDO u pokušaju' predaju na ŽDO 6 mjeseci nakon vašeg posjeta uredu, e vidite u tom slučaju ja sebi dopuštam u najmanju ruku takvog odvjetnika nazvati beskrupuloznim ako baš hotećete i kriminalcem. Sad brišite koliko vam je drago. Još nešto, znate nema goreg i monstruznijeg kriminala od onog osmišljenog u pojednim odvjetničkim uredima. Lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jel vam sad lakse?

 

Zakon o odvjetnistvu zabranjuje bilo kakvo reklamiranje odvjetnka, davanje preporuka, posredovanje i jos maslu slicnih stvari.

 

Sto se osoblja foruma tice, mozete napisati jos 100 ovakvih objava i na svaku cete dobiti isti odgovor - nema preporuka jer zakonom nisu dozvoljene. U pravilima foruma pise da ce se takve objave brisati bez objasnjena. A vama sam dva puta objasnjavala.

 

Ukoliko imate potrebe nekoga nazivati beskrupuloznim kriminalcem, budite ljubazni pa napisite svoje osobne podatke tako da ta osoba zna tko ju proziva u slucaju sudskkih tuzbi. Legalis nema namjeru odgovarati za vas a i ne gajimo nimalo simpatija prema anonimnim galamdzijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija