Jump to content

Prodaja softwarea


klopko

Preporučene objave

Ispričavam se ako je ovo pitanje u pogrešnoj sekciji.

Planiram početi prodavati aktivacijske ključeve za software(Windows, Microsoft Office, različiti antivirusni programi za Windows) putem oglasa pa sam mislio zaljepiti desetak oglasa na stupove od javne rasvjete. Pošto nemam nikakvu tvrtku, obrt ni slično jel bi mogao imati probleme sa zakonom? Za otvorit obrt mi treba oko 1500kn svaki mjesec, a upitno je hoću li uopće toliko zaraditi. Kupovao bih originalne aktivacijske ključeve i prodavao ih, usput nudio uslugu instalacije Windowsa.

uređeno: od Borbena7
Dužina naslova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Prodaja softwarea
prije 10 sati , drot13 je napisao:

Da, mogao bi imati problema s inspektoratom i platiti veću kaznu nego što bi zaradio.

Hvala na odgovoru.

Možeš li mi molim te samo pojasniti još nešto:
Dakle ako se to i dogodi(problem sa inspektoratom) ja ne bi bio sudski/policijski optužen(ne znam kako da se bolje izrazim) ili da? Tj. bi li imao "arrested, charged, or convicted of any crimes in any country"?

Bitno mi je jer imam u planu preseliti u jednu zemlju gdje bi svaki kazneni postupak koji je vođen protiv mene onemogućio dobivanje stalne dozvole za boravak.

uređeno: od klopko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija