Jump to content

Trudnoca


anonimno

Preporučene objave

:-o j sam suzana cavlovic.bila sam na porodiljnom dopustu,odmah kada sam saznala da sam trudna tak da sam bila na komplikacijama od samog pocetka.radim na pola radnog vremena i imala sam primanja 400 kn dok sam bila trudna. kada sam rodila povisilo se na 800 kn i tako i drugih 6 mj.pa me zanima zbog cega sam imala tako mala primanja.?DOSTA ZENA JE TAK RADILO A IMALI SU PRIMANJA 1600 KN. DALI JE TO NEKAKAV ZNAK DA BI TREBALI DATI OTKAZ KADA IDEMO NA PORODILJNI MOZDA DRZAVA ZELI VISE LJUDI NA GRBACI! pojasnite mi ,

unaprijed hvala... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bila sam na porodiljnom dopustu,odmah kada sam saznala da sam trudna

 

Nisi mogla biti odmah na rodiljnom dopustu, bila si na bolovanju, nadoknadi plaće od 100% od osnovice, kakva plaća takva i nadoknada plaće.

 

 

kada sam rodila povisilo se na 800 kn i tako i drugih 6 mj.pa me zanima zbog cega sam imala tako mala primanja.

 

Naknada za obvezni rodiljni dopust (do šest mjeseci djetetova života) iznosi 100 posto od osnovice za naknadu plaće s time da ne može biti viša od 4.257,28 kuna, niti manja od 1.600,00 kuna (uz pretpostavku punog radnog vremena). Do donošenja općeg akta Zavoda najveći iznos naknade za obvezni rodiljni dopust iznosi 4.250,00 kuna.

Za rodiljni dopust od šest mjeseci do jedne godine djetetovog života naknada se određuje u rasponu od 1.600,00 do 2.500,00 kuna, pod pretpostavkom rada u punom radnom vremenu. Iznos naknade unutar navedenog raspona ovisit će o visini naknade koja je bila isplaćivana u periodu do šest mjeseci starosti djeteta.

 

Veli, pod pretpostavkom rada u punom radnom vremenu, a ti imaš recimo pola od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija