Jump to content

Kućni Zatvor


StjepanVtc

Preporučene objave

Dobar dan, ovako zanima da li zatvoreniku tj u ovom slučaju zatvorenici nakon postupanja centra za dijagnostiku može biti određen kućni zatvor ili da li ima pravo pisati neku molbu za to nakon premještaja u kaznionicu, nakon što prođe ovih cca mj dana u centru? Kao što sam već pisao na forumu radi se o mojoj djevojci koja je bila unazad koju godinu u problematičnom braku te je osuđena zbog obiteljskog nasilja prvo na rad za opće dobro no sve je u tu imao prste njezin bivši suprug koji je imao u ministarstvu rodbinsku vezu. Ugl ona nije odradila to sve do kraja te joj je zamjenjena prvenstvena kazna kaznom zatvora od 7 mj ona se trenutno sad već 2 tjedna u centru nalazi pa me zanima da li ima kakve šanse potraživati kućni zatvor umjesto kaznionice?? I da li se to može u hr, pošto sam negdje pročitao za takve male kazne da može? Eh sad ako mi netko konkretnije može napisati i da nešto više o tome zna bio bi zahvalan, hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 11. 11. 2022. u 8:23, StjepanVtc je napisao:

Dobar dan, ovako zanima da li zatvoreniku tj u ovom slučaju zatvorenici nakon postupanja centra za dijagnostiku može biti određen kućni zatvor ili da li ima pravo pisati neku molbu za to nakon premještaja u kaznionicu, nakon što prođe ovih cca mj dana u centru? Kao što sam već pisao na forumu radi se o mojoj djevojci koja je bila unazad koju godinu u problematičnom braku te je osuđena zbog obiteljskog nasilja prvo na rad za opće dobro no sve je u tu imao prste njezin bivši suprug koji je imao u ministarstvu rodbinsku vezu. Ugl ona nije odradila to sve do kraja te joj je zamjenjena prvenstvena kazna kaznom zatvora od 7 mj ona se trenutno sad već 2 tjedna u centru nalazi pa me zanima da li ima kakve šanse potraživati kućni zatvor umjesto kaznionice?? I da li se to može u hr, pošto sam negdje pročitao za takve male kazne da može? Eh sad ako mi netko konkretnije može napisati i da nešto više o tome zna bio bi zahvalan, hvala.

Ne postoji, ako je vec imala sansu za rad vani a zeznula je, zato je sad u zatvoru, a sad da Sud vrati to u neki kucni pritvor, to ne postoji. Mozete samo agazirati odvjetnika da se brine o zatvorskim uvjetima i otpustanja nakon 2/3 odsluzene kazne.

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija