Jump to content

Ovrha zbog računa od strane d.o.o


dara068

Preporučene objave

Poštovani,

molim vas za pomoć. Tvrtka koja mi je postavljala PVC stolariju je bila jako nekorektna, priča je duga i komplicirana, ali ukratko oni sada traže puni iznos iako su nas oštetili na više načina. Dakle, poslali su mi mailom račun, od mojih podataka imaju ime i prezime i adresu, i napisali su ako ne platim u roku od 10 dana da će se naplatiti prisilnim putem t.j. ovrhom. Jel me mogu zaista ovršiti na ovaj način? Ja sam im odgovorila da tražim fakturu na manji iznos i da ću taj manji iznos platiti. Zaista ne mislim da su u pravu, ali bih rado da se ovo riješi bez suda. Koje su mi opcije? Nisam nikad imala ovrhu, tako da ne znam ništa o tome.

uređeno: od dara068
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogu pokrenuti ovrhu temeljem tog računa, a ako ovršni prijedlog bude uredan, JB će Vas obavijestiti da u roku od 15 dana možete podmiriti dugovanje. Ukoliko tako ne postupite, tada će JB donijeti rješenje o ovrsi koje će Vam uručiti i na koje u roku od 8 dana imate pravo uložiti prigovor, te svoje navode dokazivati na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija