Jump to content

Razvod braka i privremena mjera


Saravili

Preporučene objave

Pitanje, piše da se trebam očitovati u roku od 8 dana. Međutim, nigdje ne piše od kada teče tih 8 dana.

 

Naime rješnje izdano sa 16.11., a kroz e građani je postalo vidljivo tek danas 21.11., pa je moje pitanje od kojeg dana teče tih 8 dana za očitovanje.

 

Obavijestila sam ja svojeg odvjetnika da zna, samo ovi u pisarnici pitam od kada teče rok od 8 dana, oni vele od dana dostave rješenja ali svaki sudac je drugačiji .. pa mi ništa nije jasno

uređeno: od Borbena7
Naslov - dužina
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 minuta, Saravili je napisao:

to znači da ako sam ja to vidjela danas odnosno mogla downloadati preko e građani, to se ne smatra danom uručenja? već isključivo kada stigne poštom zar ne?

Baš ga komplicirate i samo si radite štetu. Ako ovdje imate punomoćnika, onda pismena sud dostavlja njemu e-komunikacijom. A ako nemate punomoćnika, onda ćete poštu dobiti na adresu prebivališta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 minuta, Borbena7 je napisao:

Baš ga komplicirate i samo si radite štetu. Ako ovdje imate punomoćnika, onda pismena sud dostavlja njemu e-komunikacijom. A ako nemate punomoćnika, onda ćete poštu dobiti na adresu prebivališta.

pa imam punomoćnika ali nije još zaveden u sud ... kako si radim štetu?

a ako dobijem na adresu prebivališta tada imam 8 dana od dana primitka zar ne?

 

zašto mislite da si radim štetu savjetujte mi

prije 1 minutu, Saravili je napisao:

pa imam punomoćnika ali nije još zaveden u sud ... kako si radim štetu?

a ako dobijem na adresu prebivališta tada imam 8 dana od dana primitka zar ne?

 

zašto mislite da si radim štetu savjetujte mi

to smo mislili odgovorom na tužbu napraviti da se zavede kao punomoćnik ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

još nešto u tome rješenju jasno mi je da skrbnih priča sa maloljetnom djecom taj di  mi je jasan ...

 

ali ovaj dio gjde centar daje svoje mišljenje ... hoće li centar pozvati nas roditelje na razgovore doatne i testiranje ... jer mi smo zajednički imali jedan razgovor koji je trajao ravno možda 15 minuta 

 

niti minutu dulje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Razvod braka i privremena mjera

Pozdrav,

 

danas je stariji sin sa skrbnicom imao rezgovor i rekao da on ne bi imao problem sa rasporedom 14:14 dana, sa time da je djetetu pročitana samo očeva tužba a ne i moj odgovor.

 

isto tako u odgovorima je navođen da bih ja to barem trebala prihvatiti kao privremeno da vidimo kako će biti i da bi se on tada manje seljakao.

 

što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, ali meni nije normalno da u tih 14 dana ja dijete mogu vidjeti ukupno 6 sati, a malđe tri sata. Zato sto je prijedlog vidjanje srijedom od 17 do 20 kada djeca nisu sa roditeljem a mlade jedan tjedan ima skolu popodne.

 

odnosno na koji način to može biti u intetesu djeteta

uređeno: od Saravili
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani,

 

zakazan mi je razgovor sa psihologom u Centru, pisane testove sam već imala.

Ima li netko kakav savjet što mogu očekivati u razgovoru sa psihologom. Već mi je ona objasnila da će u razgovoru biti općenito i ako će imati kakvih nejasnoća koje su možda proizašle iz testiranja.

 

hvala

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija