Jump to content

Dopunsko zdravstveno


anonimno

Preporučene objave

Molim ako mi netko može odgovoriti na slijedeće:

do 2004 g. sam redovno uplaćivao dopunsko zdravstveno osiguranje - sam, općim uplatnicama.

2004 sam odlučio da ga više neću plaćati i nisam potpisao ugovor za predstojeću godinu. Nisam dobivao niti uplatnice, niti sam dobio karticu, odnosno nisam imao na temelju čega koristiti dopunsko zdravstveno.

Sada, 2007 dobivam uplatnicu sa zaostacima za cijelu 2004 godinu, bez obzira što nisam niti potpisao ugovor.

Da li imam ikakva prava to ne platiti, a na osnovu toga što nisam potpisao ugovor. Da li se automatikom produljuje svake godine ugovor i potrebno je napraviti raskid ugovora? ali u tom smislu ne shvaćam ako se radi automatikom zašto sam onda dobivao ugovore za potpis za slijedeću godinu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam dobila doma ponudu za produljenje police, nisam je potpisala i vratila nazad te mi nisu vise preko trajnog naloga uzimali lovu. Tako da ne znam kako su ti to poslali a nisi nista potpisao.

 

Zato u HZZO i trazi da ti pokazu potpisanu policu na osnovi koje ti salju opomenu za neplacene rate osiguranja.

 

Mislim ovo je stvarno vec pretjerivanje....

 

moj muz je dobio pozitivno rjesenje od Suda a na osnovi prigovora gdje se navodi da je rejsenje doneseno bez rocista te da istog nece niti biti, da bi nakon cca 10 mj. dobio poziv na Sud za gore navedno.... :-?:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cekaj oni tebe traze sudski nalog da ti pokazu poptisani ugovor, a traze od tebe pare....ajme meni ja bi ovo dala u novine, zovi zastitu potrosaca, ne znam zovi koga god se sejtis..ovo je postalo stvarno koma

 

mom MM su poslali obracun zatezne kamate preporuceno u iznosu od 20 kn. Pa samo postarina ih kosta 13 kn, ali najbolja je stvar da su mom muzu u 2 tjedna istekle dvije police ?????????? ( police su se radile inace na godinu dana )...........

 

A jos bolje je to da on uopce ne placa police, vec mu to radi firma. vjerujem da su i u firmu to poslali......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija