Jump to content

hitan odgovor molim


anonimno

Preporučene objave

Na koji način smijem promjeniti iskaz na sudu,a da ne štetim istrazi,radi se o velikoj količini opojne droge za koju teretim da mi je prodao....dodaje policija,a iskaz je dan pod prisilom,apstinencijskom krizom,prišivanjem drugih djela.Naime,policija je sama napisala ime i prezime a ja neznam osobu koju teretim,a kaznu za djelo kojim me ucjenjuju sam već odlezao,osim količine koju su našli na nedavnom pretresu koja je bila za osobnu upotrebu,na taj način su me i doveli u stanicu.Napominjem da sam psihički bolesnik a i sam ulazak policije probijanjem vrata pod izgovorom da nismo čuli zvo9no izazvala je kod mene stres,strah i ljutnju.Naime vojni sam ratni invalid i isto sredstvo smo svi uzimali tada,a sada?ps.nemam niti jedan papir da sam bio na policiji.Iskaz kojin sam dao je u potpunosti lazan i ne zelim da nevini ljudi imaju problema s zakonom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ono sto si rekao u policiji u svojstvu osumnjičenika ne važi na sudu.

Napominjem da ako si nešto rekao policiji kao svjedok, pa to na sudu porekneš, možeš odgovarati za kazneno djelo davanja lažnog iskaza.

 

Vidim da si u tvom slučaju dao iskaz kao osumnjičenik pa stoga na sudu vrijedi tek ono što kažeš pred njm.

Također ti želim napomenuti da tvoj život polako propada i da nije vrijeme da kriješ dilere koji su te i navukli na takav život u strahu, bolesti i ovisnosti, već je krajnje vrijeme da se otrgneš od tog zla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

Ono sto si rekao u policiji u svojstvu osumnjičenika ne važi na sudu.

Napominjem da ako si nešto rekao policiji kao svjedok, pa to na sudu porekneš, možeš odgovarati za kazneno djelo davanja lažnog iskaza.

 

izjava osumnjicenika dana bez prisustva odvjetnika nije dokaz i ne vazi u kasnijem postupku, ali dana uz odvjetnika - jeste dokaz..

 

policiji, razne osobe daju svoje izjave i pricaju o svojim saznanjima koja se ticu eventualno pocinjenog k.d., oni se kasnije mogu koristiti kao potencijalni svjedoci, o njihovim izjavama se sacinjavaju sluzbene biljeske koje se obavezno izdvajaju iz spisa...

zbog onoga sto su te osobe kazale policiji, ne mogu odgovarati za k.d. davanja laznog iskaza iz jednostavnog razloga jer nisu ispitani kao svjedoci sukladno propisima ZKP-a..to ce se dogoditi tek pred sudom..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tako je.

 

U zaštiti kriminala i odvjetničkih tarifa ubačeno je u zkp da svaki otpad od mladosti koji je spreman za sanitarni odstrel mora imati odvjetnika koji će prijateljevati sa istražnim sucem napose ako je više suomnjičenika tako da se može pojedinačno prisustvovati svakom ispitivanju da se lakše usklade priče.

 

Moraš malo vježbati više kod šverca i transporta, možda da probaš sa mrtvim životinjama ili u lijesovima što furaju pogrebna poduzeća pa ćeš steći iskustva da više droge odjednom prevezeš a kad stigneš sa prihodom od milijun kuna na mjesec onda pazi jer moraš imati zaštitu lokalnog hdz-ovca tako da to ide podmazano, brže, lakše.

 

Kužiš stari moj?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na savjetima ozbiljnih ljudi i moje isprike Urednici,nitko mi nije odgovarao,pa sam primjenio taktiku-"promjeni uloge i nadaj se".Ruku na srce taktika je upalila.

A sada ponešto o zadnjem stručnom savjetu koji mi je u ovom trenutku uljepšao večer i pomogao da lakše zaspimi.Ne djeco moja,ne nabijam ja vama griznju savjesti,ali ubuduće kada odgovarate,imajte na umu da neznate kome pisete,internet je tako divna stvar,zar ne?Mozda vrjedjate svoju majku,mozda vrijedjate svoje dijete,a mozda susjeda preko9 puta kome svako jutro uredno mahnete glavom.Dobro jutro! Da i meni se gadi otpad kojega ima sve više i više,nisam se za to borio.Ali priznajem,o kako me zabavlja vaša glad za pravdom.KOja iluzija,koja divna utopija.Kada postanete sanitarni otpad koji opisujete jer te ideologije NeMa,a na miljunašu su tako jeb..laka pitanja-sjetite se da Vi niste nitko i ništa da sudite meni.Sretno u zivotu,sa takvim jezikom trebat će ti.Ili si ipak samo preko Neta tako jak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

sjetite se da Vi niste nitko i ništa da sudite meni.Sretno u zivotu,sa takvim jezikom trebat će ti.Ili si ipak samo preko Neta tako jak?

 

TAKO JE NARKIĆU MOJ MALI. JA N I S A M NITKO I NEŠTO VEĆ J E S A M NETKO I NEŠTO A TO STOJI I NA MOJOJ DIPLOMI NAPISANOJ NA LATINSKOM A NE NA RVACKO-BALKANSKOM.

 

Ajde fino metak u cijev, stani pred ogledalo, nišan u usta i skrati muke državi za koju si se i borio. Možda da zapališ malo žiže i to je to.

 

:-)

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Napomena:ispričavam se dobronamjernima,i molim da ne shvatite osobno pojedine izraze ili čak sveukupni tekst.Isti je nastao u svojstvu obrane identiteta,mojega ali i mojih suboraca s obzirom da sam se deklarirao kao takav.Izrečeno se odnosi samo na uvrede pojedinca i na te uvrede odgovaram.Hvala na razumjevanju.

Ps.Napominjem da se više neću obazirati na eventualne bezobrazne odgovore,svjesno a ne zato jer nemam teksta.Smatram da u mojoj situaciji nije prikladno više odgovarati.Vjerujem da su evantualni čitaoci razumjeli i da su moji postupci shvatljivi.UT SEMENTEM FECERIS,ITA METES.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija