Jump to content

Uhvatilo me kako kradem u Ultra trgovini


šašava tortica

Preporučene objave

Imam 16 godina te sam krenila krast ja mislim pri kraju ovog siječnja i toliko stvari sam ukrala i evo napokon me uhvatilo i to u najglupjoj stvari ikad. U tom dućanu, radi se o jednoj Ultra trgovini, ukrala sam dvije stvari koje su sve ukupno oko dva eura (slani štapići i nekakvi voćni smoothie za bebe), a danas me uhvatilo kako kradem linoladu i kinder čokoladice što nije jeftino i zanima me hoće li policija biti upletena u to ili što?

Što se tiče stvari koje sam ukrala u drugim trgovinama... ima toliko toga pokušat ću nabrojiti: u dma sam stvarno mnogo toga ukrala, sve skupa oko 60 eura

u tedija sam ukrala veliku vagu za vaganje ljudi, baterije, kemijske i neke druge stvari

u kauflanda sam ukrala oko 10 eura vrijedno stvari i u tommya oko 2 eura.

Mene zanima hoće li prodavaćice pogledati kamere i pronaći me.

Ne planiram ponovno krast jer me stvarno strah.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 minuta, drot13 je napisao:

Nemoguće je znati u kolikoj mjeri će to oni istraživati, ali trgovine često razmjenjuju podatke i u interesu im je stati na kraj krađama.

Nemoj više krasti (što više kradeš, veća je mogućnost da na kraju to završi loše po tebe), a ako ti se što zakomplicira s ovim starim, onda ćeš o tome razmišljati.

Neću ponovno krast to je sigurno, hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija