Jump to content

Ugradnja mobilnih skala do susjedne parcele


Znam da ne znam

Preporučene objave

Poštovani 

Nakon nasljeđivanja kuće ja i sestra smo nekretninu podijelile tako da je sestra dobila prizemlje, a ja prvi kat. Zbog postojanja unutrašnjih skala morale smo raditi preinake unutar kuće kako bi dobile dvije zasebne jedinice kako bi se mogle etažirati. Iz odjela za urbanizam nam je rečeno da moramo izraditi  glavni projekt i dobiti građevinsku dozvolu, što smo i napravili. Problem je što postojeći pristup prvom katu je vrlo nezgodan, a susjedne kuće su udaljene manje od metra od naše parcele. Možemo li napraviti metalne skale odmah uz susjedne parcelu koje ne bi bile fiksne i koje bi se na kraju naslonile na naš pomoćni objekt a desno bi išle uz naš zid koji nas dijeli od susjedne parcele. Moramo napomenuti da smo mi vlasnice i petine te susjedne parcele, ali to nije još uknjiženo. Molim vas odgovorite nam na ovo pitanje kako bi znale što nam je činiti i kako ne bi imali problema kada dođu na uvid ovi iz urbanizmu

Lp

SAVE_20220519_090021.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija