Jump to content

Lažni iskaz


ciovo1

Preporučene objave

Poštovanje

Ukratko

Podnjela sam kaznenu prijavu protiv osobe koja živi u mom stanu sa sinom,prijava je odbačena zbog njihovog iskaza policiji,a da nije provjerena,po iskazu ja sam sve znala,odnosi idlični iako nisam znala ništa dok nisam došla i vidila

Imam li osnovu za tužbu zbog lažnih iskaza (oboje),kao i za deložaciju s obzirom da on 10 godina ne plaća nikakve režije(plaćamo ja i brat),a sada ih je dvoje i dalje ne želi ništa plaćati

Hvala

PS mogu li sa sinom imati ugovor o najmu i što ako on ne želi potpisati ?

 

uređeno: od ciovo1
Dopuna
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 05. 03. 2023. u 16:14, ciovo1 je napisao:

Poštovanje

Ukratko

Podnjela sam kaznenu prijavu protiv osobe koja živi u mom stanu sa sinom,prijava je odbačena zbog njihovog iskaza policiji,a da nije provjerena,po iskazu ja sam sve znala,odnosi idlični iako nisam znala ništa dok nisam došla i vidila

Imam li osnovu za tužbu zbog lažnih iskaza (oboje),kao i za deložaciju s obzirom da on 10 godina ne plaća nikakve režije(plaćamo ja i brat),a sada ih je dvoje i dalje ne želi ništa plaćati

Hvala

PS mogu li sa sinom imati ugovor o najmu i što ako on ne želi potpisati ?

 

 

Screenshot_20230307-170359~2.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Njihovi iskazi su čista laž jer do uskrsa,dok nisam tamo došla,nisam znala da ta djevojka postoji,pa nema govora o dobrim odnosima,tim više što se on ne javlja na pozive,poruke,mailove,ne komunicira,osim ako to nije dobar odnos

Poslala sam mu ugovor o najmu,primio je ( povratnica),ali se ne javlja.

Dakle ostaje mi samo tužba,a po našim sudovima trajat će 10 godina.

Postoji li brži sudski postupak za iseljenje,jer očito nema drugog načina?

PS.ja sam u mirovini i ne mogu tamo doći,preseliti se pošto dotična djevojka ne želi otvoriti vrata,a on je spreman zbog nje dići ruku na mene,što je pokušao,ali od strane mojeg brata bio spriječen

Hvala

uređeno: od ciovo1
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija