Jump to content

Otvaranje djelatnosti u jdoo bez stručne spreme


Tomex9

Preporučene objave

Pozdrav,

Planiram otvoriti 93.13 Fitnes centar djelatnost, i imati teretanu (bez nudenja usluga individualnog treninga, fitnes programa itd. samo pruzanje usluga korisnicima u vidu clanarina, dakle korisnik plati za mjesecnu clanarinu, i to je to, sam trenira itd.), pa me zanima da li mogu to obavljati bez strucne spreme vezane uz sport?
Takoder, vec posjedujem obrt, tu sam stalno zaposlen, tako da bi teoretski jdoo mogao voditi bez zaposlene osobe? Samo onda je isto pitanje kao i gore, da li mogu obavljati djelatnost "fitnes centar" bez zaposlenih osoba?  

Ili ako se trebam i zaposliti u jdoo na pola radnog vremena ili nesto, nije problem, samo opet isto pitanje, da li mi treba strucna sprema ne znam..

Hvala

uređeno: od Tomex9
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Poštovani.
Imate reg. jdo koji ima negdje svoje SJEDIŠTE (nebitno - možda i na kučnoj adresi) otvaranje fitnes 
Centra - podrazumjeva da morate imati prostor za isti - to vam se zove otvaranje - POSLOVNE JEDINICE,
koja nema veze za sjedištem - prilikom otvaranja istoga tražit će vas se, tko će biti Voditelj POSLOVNE JEDINICE - FITNES CENTRA - i tu će te morati zaposliti odgovarajuću osobu koja je KV - Osposobljena
za navedenu djelatmost, npr - Kineziolog u naj blažem smislu, ako vas nebudu tražili da to mora biti 
KV - Fitnes Trener.( morate uzeti u obzir da u prostoru mora biti osposobljena osoba - manje radi treniranja - više radi sigurnosti klijenata, jer nepravilnim rukovanjem fitnes opremom može doči do težih ozljeda samog
klijenta - tad vi ,,da se grubo izrazim, , ne možete reči - tko ga je tjerao da to radi ako nezna )
Pozdrav

uređeno: od frenki zg
dopuna - ispravak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija