Jump to content

krada


jsdafkfff

Preporučene objave

oprostite molim vas treba mi pomoc,

danas sam u sparu ukrao vodicu za usta i dvije nutella cokolade, to je iznos od 7 eura

zastitar me zaustavio pri izlasku i rekao da izvadim sve iz dzepa, izvadio sam cokoladicu i rekao da nemam nista vise jer sam se uplasio za vodicu jer je skupa 5 eura, rekao mi je izvadi i tu vodicu, ja sam izvadio, on me pozvao u ured i rekao e sad ti zovem muriju i bio je strasno ljut. Ja sam pobjegao iz ducana i ostavio ukradene stvari njima. Zanima me mogu li ikako nastradati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , jsdafkfff je napisao:

oprostite molim vas treba mi pomoc,

danas sam u sparu ukrao vodicu za usta i dvije nutella cokolade, to je iznos od 7 eura

zastitar me zaustavio pri izlasku i rekao da izvadim sve iz dzepa, izvadio sam cokoladicu i rekao da nemam nista vise jer sam se uplasio za vodicu jer je skupa 5 eura, rekao mi je izvadi i tu vodicu, ja sam izvadio, on me pozvao u ured i rekao e sad ti zovem muriju i bio je strasno ljut. Ja sam pobjegao iz ducana i ostavio ukradene stvari njima. Zanima me mogu li ikako nastradati

Vjerojatno nisu dalje reagirali budući da si ipak sve ostavio. Jesi pokušao ukrasti, ali na kraju nisi pa oni zapravo nisu oštećeni.

Nemoj više ići u taj dućan neko vrijeme i u budućnosti se nemoj dovoditi u takve situacije. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , jsdafkfff je napisao:

hvala puno

 

prije 4 sati , jsdafkfff je napisao:

oprostite molim vas treba mi pomoc,

danas sam u sparu ukrao vodicu za usta i dvije nutella cokolade, to je iznos od 7 eura

zastitar me zaustavio pri izlasku i rekao da izvadim sve iz dzepa, izvadio sam cokoladicu i rekao da nemam nista vise jer sam se uplasio za vodicu jer je skupa 5 eura, rekao mi je izvadi i tu vodicu, ja sam izvadio, on me pozvao u ured i rekao e sad ti zovem muriju i bio je strasno ljut. Ja sam pobjegao iz ducana i ostavio ukradene stvari njima. Zanima me mogu li ikako nastradati

 

hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija