Jump to content

Bonbon me kamatari


LarryHoover74

Preporučene objave

Postovani,

U ovoj zalbi cu probati biti vrlo pristojan i strpljiv dok vam izlazem cinjenice, no znajte da mi je jako tesko.

 

U 5. Mjesecu prosle godine sam iz Telemach teleoperatera prenio broj kod vas, na pretplatu, bez ugovorne obveze.

Uslugu sam placao dok sam je koristio, no kada sam je prsstao koristiti, podmirio sam racune, deinstalirao aplikaciju, odjavio tarifu i bacio sim karticu.

 

Vi ste mi iz nekog razloga nastavili zaracunavati minimalnu tarifu od 5 eura i sitno. Skupilo se tih pet mjeseci koji nisu placeni, i 25.03 mi na adresu stize opomena pred ovrhu od legalnih kamatara da moram sve podmiriti do 31.

Nije mi bilo jasno uopce o kakvom dugovanju se radi, jer kako sam rekao, davno sam prestao koristiti vasu uslugu.

Do odgovora sam pokusao doci putem email i whatsapp kanala korisnicke podrske, koja je bilo iznimno spora u rjesavanju problema i davanju odgovora. Jucer, 29.03. Sam cak bio i na prodajnom mjestu, gdje mi je receno kako moram kontaktirati podrskh putem telefona, jer na prodajnom mjestu nemaju uvid. Nakon cekanja 10 punih minuta na javljanje agenta na telefonsku liniju, dobijam odgovor da vam trebam ovdje pisati.

 

Slusajte me pozorno. Nemate mi sto naplacivati ukoliko ugovor ne postoji i ukoliko sam vasu uslugu prestao koristiti. To sto vi mene pokusavate legalno kamatirati vam nece proci, jer iako sam danas platio vasim kamatrima kako bi izbjegao daljne nelagode, mogu vam sa sigurnoscu reci da ukoliko mi ne vratite novac i ukoliko ne primim srdacnu ispriku, biti cu problem za vas. Kako? Na razne nacine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , LarryHoover74 je napisao:

mogu vam sa sigurnoscu reci da ukoliko mi ne vratite novac i ukoliko ne primim srdacnu ispriku, biti cu problem za vas. Kako? Na razne nacine.

Ovo bi se moglo protumačiti kao prijetnja.

A, kako je navela poštovana Borbena, iz ovoga nam nije poznato koje je Vaše pitanje za Legalis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija