Jump to content

Izvanrdni pravni ljekovi


amater.v

Preporučene objave

Dali je moguće na bilo koji način vratiti na novo odlučivanje postupak koji je, formalno pravno,  prošao sve instance, OS, ŽS i VSRH obzirom da ni jedna instanca NIJE pravno uredno i pošteno odradila "posao". Totalno i evidentno protupravno.

Posljedica je to i neadekvatnog "zastupanja" od strene mog odvjetnika.

Postupak ima elemente međunarodnog karaktera i radi se ISKLJUČIVO o "pravnoj "stvari između FIZIČKIH osoba što znači da nije poštivan ni zakon o potrošačima kao ni konvencije ili direktive EU koje nalažu da je za takve predmete nadležno isključivo pravo, pravo stalnog boravka POTROŠAČA, u ovome slučaju RH.

Osim svega navedenoga tužbeni zahtjev se bazira na FALSIFIKATU, navodnom ugovoru o kreditu.

Pored toga tužitelj se lažno predstavlja kao jedini nasljednik iako zakoniti nasljednik postoji no o svemu tome pojma nema

obzirom da je i istinski nasljednik prevaren od ovog takozvanog nasljednika.

Sve dokaze za ove navode sam dostavio sudu ali tužiteljeve laži su jače od dokumenata.

Ovdje mislim na mogući zahtjev prema VSRH za izvanrednu reviziju ili ako ima tko drugu ideju ili savjet.

Hvala unaprijed

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala ti Ivane. Ovaj detalj NISAM znao. Ustavna tužba je predana no po njoj se ništa ne radi. Rodbinska veza je u punom pogonu. Preostaje mi da odem na US i sam zatražim postupanje po istoj. Kada bi nastupila eventualna zastara. Neznam dali je US poslao bilo što takozvanome mome odvjetniku na što se on možda oglušio.. Još jednom HVALA

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija