Jump to content

Ostecen auto na parkingu soping centra


robif

Preporučene objave

Pozdrav

Danas sam bio u jednom soping centru,auto sparkiran na njihovom parkingu.

Nakon nepunih pola sata idem kuci i primjetim ogrebana zadnja vrata na lijevoj strani

Vjerojatno od neke ostre lajsne koja se mozda stavljala u auto do mojega,jer je crta tanka ali duboka

Nisam odmah reagirao jer je auto mokar od kise pa sam mislio da se moze ispolirati,ali crta je ipak preduboka

Zovem taj soping centar ali je radno vrijeme isteklo

Znam da imaju kamere

Moze li se sta napraviti povodom toga?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Pozdrav,

Meni se dogodilo isto na parkingu Arena centra i odmah sam pozvala policiju obzirom da je kamera bila točno ispred mog auta, te sam se nadala da će policija pregledati snimku i utvrditi tko je oštetio vozilo. U potvrdi koju sam nakon mjesec dana dobila od policije utvrđeno je samo da mi je vozilo oštećeno od nepoznatnog počinitelja na tom mjestu i u to vrijeme, te nigdje nije napisano da su ikako postupali te išli pregledati snimku kamere.

Obzirom da imam samo osnovno osiguranje, od osiguravajuće kuće sam saznala da nemam pravo na naknadu štete obzirom da je nepoznati počinitelj. Da li mogu pisati neki prigovor na izdanu potvrdu i na koji način mogu zatražiti od policije da ide pregledati snimku (koja postoji jer su mi iz Arena centra odgovorili da surađuju sa policijom u takvim situacijama).

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija