Jump to content

Građevinska prijevara bivšeg dečka


VesperV

Preporučene objave

Poštovanje

Zamolila bih za savjet.

Sa dečkom sam dogovorila početkom ove godine renovaciju kupaone i wc-a u svom stanu.

Početkom 01/2023 sam podigla 4.500,00 euro iz poslovnice banke te mu dala na ruke.

U 3/2023 mi je putem internet bankarstva uplatio dani iznos sa naznakom "povratak duga", međutim 

isti taj dan me sačekao ispred zgrade gdje je moj stan i zatražio hitno dani povrat jer će mi ipak renovirati kupaonicu i wc

Stoga sam ispred njega, putem internet bankarstva napravila isti dan povrat cjelokupnog iznosa, sa naznakom "povrat".

Kako sam prekinula vezu prije tjedan i zatražila povrat novac, on je to odbio. U međuvremenu nije mi renovirao kupaonu i wc.

Stoga sam mu poslala email sa spomenutim detaljima te dala rok od tri dana da uplati inače ću pokrenuti kaznenu i poreznu prijavu.

Kome mogu i na koji način podnijeti prijavu? Te jel je to moguće jer ne postoji pismeni trag već samo tragovi u bankarskoj transakciji.

Hvala i lijep pozdrav

uređeno: od VesperV
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija