Jump to content

Rokovi


NIKMAN59

Preporučene objave

prije 37 minuta, sivko je napisao:

.Može ostat najduže 3 godine (od počinjenja prekršaja) a onda nastupa zastara (pa je predmet opet riješen).

Ne znam da li se, dok stoji u ladici tretira kao predmet u postupku. Prekršajni postupak, u mom slučaju, može značiti uskratu prava na rad.  Vjerojatno se to neće desiti ali ta mogućnost postoji pa bih da se to što prije riješi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , sivko je napisao:

Svejedno je gdje je, vrijeme ide.

Nismo se razumjeli. Ako se to vodi kao prekršajni postupak ja dolazim u situaciju da mi Mup uskrati odobrenje za rad. Zakon o privatnoj zaštiti propisuje da osoba protiv koje se vodi prekršajni postupak ne može obavljati posao zaštitara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa naravno da se vodi kao prekršajni postupak.

Vidi s policijom da li su prigovor poslali i kojem sudu pa zovneš pisarnicu toga suda da vidiš da koji sudac je preuzeo predmet i odgovoriš da ubrza.

Za zaštitara te spašava samo da te sud oslobodi krivnje.A inače može obavljati i osoba protiv koje se i vodi prekršajni postupak, samo su  taksativno navedeni prekršaji za koje ne može.

Ako imaš e građani probaj tamo provjerit.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , sivko je napisao:

Pa naravno da se vodi kao prekršajni postupak.

Vidi s policijom da li su prigovor poslali i kojem sudu pa zovneš pisarnicu toga suda da vidiš da koji sudac je preuzeo predmet i odgovoriš da ubrza.

Za zaštitara te spašava samo da te sud oslobodi krivnje.A inače može obavljati i osoba protiv koje se i vodi prekršajni postupak, samo su  taksativno navedeni prekršaji za koje ne može.

Ako imaš e građani probaj tamo provjerit.

Predao sam prigovor, prikupio dokaze i izjave svjedoka, i mislim da neće biti problem to pobiti, jer je evidentno da uopće nisam fizički bio na tom mjestu u to vrijeme niti počinio prekršaj. Prigovor je predan prije 8 dana pa ću pričekati još koji dan i onda provjeriti gdje je. Jednostavno, ne mogu da vjerujem da je pilicajac napisao nešto ovako. Kada to pobijem, vidjet ću da li i šta poduzeti prema njemu.

Znam koji prekršaji mi mogu biti problem za posao, samo ne znam kako se ovo tretira. Kažnjen sam jer na nekoj utakmici, kao navodni redar, nisam poduzeo radnje u sprečavanju gledatelja da vrijeđaju, ne fizički napadnu,  suce niti sam iste zadržao do dolaska policije.  Da li to može da se tretira kao prekršaj protiv javnog reda i mira?

Ironija ja da uopće nisam bio na utakmici niti znam bilo šta o događaju. Niti me netko obavjestio da me stavio za redara, niti sam to prihvatio niti bio na utakmici. 

 

uređeno: od NIKMAN59
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , sivko je napisao:

Nije javni red i mir.

Hvala, to mi olakšava situaciju. Svejedno neću odustati u dokazivanju i rušenju naloga. Ne mogu se pomiriti sa tim da mi je nalog napisan za nešto što nisam počinio, nisam uopće bio na mjestu događaja niti imao ikakvih saznanja o tome.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija