Jump to content

Odbijanje testa na droge i izvanredni ljecnicki


Salesale

Preporučene objave

Poštovani, 

U 1.mjesecu 2022. zaustavila me mobilna policija, tzv. kobre. Odbio sam test na droge jer sam znao zapaliti pa bi ionako bio pozitivan. 

Par mjeseci poslije toga sam dobio poziv za sud na kojem mi je izrečena novčana kazna, ali vozačku mi nisu uzeli.

Kaznu sam platio uredno.. odbijanje testa na droge je 6 kaznenih bodova i izvanredan ljecnicki pregled.

Međutim, meni nije jasno da je vec proslo godinu i pol od tog događaja, a ja nisam dobio nikakav poziv za izvanredni lječnički. Također kad na e-građani unesem provjeru vozačke nisu mi upisani nikakvi kazneni bodovi. 

Pa bi molio pomoć zasto me nisu zvali na izvanredni, jer zato što mi vozačka nije ni oduzeta, tj. nisam dobio zabranu upravljanja . I zasto mi nisu upisani kazneni bodovi? 

Hvala unaprijed, lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, isao je optuzni prijedlog i zavrsio sam na sudu. Sutkinja mi je i rekla da je moguce da ce se policija zaliti na kaznu.

Profesionalni sam vozac, imam C kategoriju. Jel to znaci da ako se mup zali i bude presuda u njihovu korist, tj. ako mi oduzmu vozacku. Jel mi se oduzima samo B kategorija ili nebio smio upravljati ni kamionom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija