Jump to content

Odsteta za teske povrede


Zigica

Preporučene objave

Postovani

radi se o sljedecem. Narucili smo obrt za postavljane kapije na ulaz u dvoriste, radovi su izvedeni, ali nakon 2 tjedna idem otvoriti ulazna vrata i cijela kapija)5x1,80m) pada na mene, spasio me susjed koji je cuo vikanje. Zavrsim u bolnici sa puknucem zdjelice, pubicne kosti, slomljenim rebrom, nagnjecenjem prsnog kosa.. kako nije bilo pomaka na puknucu zdjelice pustaju me na kucni oporavak uz strogo mirovanje( koristenje pelena i bez mogucnosti podizanja narednih 35 dana),  Vlasnik firme me nije ni jednom kontaktirao ni obisao, u medivremenu je samo vratio kapiju na mjesto i dodao jos 2 vodilice i on smatra da je sa njegove strane to sve sto je trebao napraviti. Ustanovili smo da je mrcinu od kapije drzao prijvatnik koji je bio preblizu ruba , te je prilikom pada odlomila i dio zida kao i da su 2vodilice postavljene sa 2 sarafa koji su bilo prekratko zasarafljeni u zid i nedovoljno stegnuti. Da li imam pravo na odstetu i kada bi se mogla pokrenuti tuzba. Lijecenje je jos uvijek u tijeku

unaprijed hvala za svaki odgovor i savijet

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam svu potrebnu dokumentaciju, imam i slike koje je izvodac poslikao odmah nakon dogadaja te i sam priznao da je to njihova greska, imam i svjedoka koji me spasio i sve poslikao, kao i sve racune troskova koji su bili u bolnici i sada na kucnoj njezi. Sad trenutno cekam prvu kontrolu i tek po nalazu i misljenju doktora bi krenula u tuzbu, jer ako budem cekala kraj lijecenja moglo bi mi se desiti da se to oduzi i da u medivremenu on zatvori firmu i onda mu mogu staviti soli na rep

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija