Jump to content

Plaćanje kazne po presudi - nema uplatnice


hranko123

Preporučene objave

Može li me netko uputiti kako da platim kaznu? Radi se o prometnom prekršaju za koji sam dobio uplatnicu za kaznu i još jednu uplatnicu za troškove postupka. Žalio sam se na kaznu i Sud u Koprivnici-stalna služba u Đurđevcu je donjela presudu u kojoj mi se izriče novi iznos kazne i novi iznos troškova postupka. Po tekstu presude mi je jasno koliko što moram platiti i u kojem roku ali ne mogu doći do nikakve uplatnice. Presudu sam pročitao preko e-građani. U Đurđevcu se javi portir i kaže da su u štrajku i da me može spojiti njima ali uzalud jer se nitko neće javiti jer su u štrajku... Pa eto molim ako ima netko neki savjet kako da dođem do broja računa i poziva na broj i to što već treba da kada uplatim da stvarno i bude vidljivo da sam platio kaznu i postupak. Hvala!

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Plaćanje kazne po presudi - nema uplatnice

Uplatnice će vam doći poštom zajedno sa presudom, a rokovi Vam počinju teći od onog dana kada primite preporučenu pošiljku, odnosno pravomoćnosti, a presuda će vam postat pravomoćna mjesec dana od dana kad se primili  poštom, ako se na nju nitko ne žali, datum pravomoćnosti čete isto moći vidjeti na e-građani kad bude. Na e-građani također možete vidjeti da li je presuda poslana na vašu adresu, piše vam datum otprem ili tako nešto. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , crocus4 je napisao:

Uplatnice će vam doći poštom zajedno sa presudom, a rokovi Vam počinju teći od onog dana kada primite preporučenu pošiljku, odnosno pravomoćnosti, a presuda će vam postat pravomoćna mjesec dana od dana kad se primili  poštom, ako se na nju nitko ne žali, datum pravomoćnosti čete isto moći vidjeti na e-građani kad bude. Na e-građani također možete vidjeti da li je presuda poslana na vašu adresu, piše vam datum otprem ili tako nešto. 

Hvala vam na odgovoru. Datum pravomoćnosti već piše 12.5.2023. Također je isti datum i kod datuma otpreme. Nikakvu poštu nisam dobio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija