Jump to content

Ometanje posjeda?


Korina2019

Preporučene objave

Molim pomoć!

Ukratko, darovnim ugovorom otac mi daruje stan prije tri godine. 

Prošle godine u devetom mjesecu dolazi i govori da ga maltretira partnerica sa kojom živi gotovo tri desetljeća na drugoj adresi iako tamo nije prijavljen i oduvijek je prijavljen na ovu adresu gdje živim i moli me da živi u izdvojenom dijelu stana( garsonjera- nelegalizirana,nekad bila šupa koja je pripadala stanu.)

Unazad 7 mjeseci ne plaća usmeno dogovorenu cijenu troškova kućanstva, ne plaća ništa više od sedam mjeseci. promijenio bravu iako je upozoren da je dolje glavni ventil za vodu i osigurači za struju.

Dešava se poplava gore i ja mu ulazim mijenjanjem brave i ne dopuštam više ulaz.

Sada me tuži za ometanje posjeda i traži privremene mjere. Povrat u posjed,trošak,kaznu za ometanje ako se ponovi. U tužbi navodi laži kao da tu živi dugi niz godina.

To je jako ukratko i šturo, radi to sa ciljem uvođenja treće osobe unutra da skupa tamo žive u tih 20 kvadrata na račun mene i obitelji.

Vrši psihičko nasilje-vrijeđanje, uhodi,prisluškuje.

Kakve su mi mogućnosti na sudu?

Hoće li mu dosuditi te privremene mjere, hoću li se boriti uzalud??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija