Jump to content

krediti - hitno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bibe

Preporučene objave

Nadam se da ćete mi moći pomoći...

Dečku mi je prošli tjedan umrla mama, i nakon njene smrti su tek saznali kako je žena u zadnjih dvije godine podigla 20ak kredita u vrijednosti oko 700tisuća kuna za što im ni otac nije znao. Ne zna se na što je potrošila novac, pretpostavka je da je bila totalno psihički rastrojena... Inače, na sebe nije imala prijavljenu nikakvu imovinu-kuća, auto i ovce koje uzgajaju su na ocu. Zanima me mogu li banke tretirati tu imovinu kao zajedničku nakon njene smrti tj. mogu li im oduzeti sve? Neki krediti su sa a neki bez jamaca... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali budući da naljednici odgovaraju do veličine naslijeđenog dijela, nemogu vam ništa ako ništa niste naslijedili. Ne znam sad dal će netko tražiti od vaših da se utvrdi majčin dio u bračnoj stečevini, kako bi ga djeca naslijedila (to vam ne bi bilo pametno u ovom trenutku).

 

Pitanje je kakvo banka ima osiguranje kredita, i kojim pravcem će krenuti u naplatu?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija