Jump to content

Rasprava VUSa


gmail

Preporučene objave

Dobijam sa VUSa da prihvačaju žalbu MHB navodno iz procesnih razloga i zakazanu raspravu za 14 studeni  i neki dan me zove odvjetnica da je rasprava odgođena za 30 veljaču i kako kaže navodno zbog sprječenosti vještaka a to je njezina pretpostavka ? Predmet odnosno žalba MHB na VUSu je trajala godinu i po i sad opet oduglovačenje i to nije mjesec dana več 4 mjeseca pa dokle i zašto toliko maltrtiranje nas veterana pa zar nismo zaslužili poštovanje za ono što smo dali a i ova 4 mjeseca ne bi me  čudilo da ako doživim pomjere za ljeto...ponašajuju se kao bogovi i nikom ne odgovaraju niti daju obrazloženje eto zbog čega pomjeraju za 4 mjeseca raspravu.proklet bio dan kad sam pokrenio tužbu protiv države(MHB) EVO 9 GODINA me vozaju daleko je bila 2015 a sve na prvim sudovima dobijam u svoju korist 4 žalbe 1 tužba i isto toliko odbijenica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , gmail je napisao:

Dobijam sa VUSa da prihvačaju žalbu MHB navodno iz procesnih razloga i zakazanu raspravu za 14 studeni  i neki dan me zove odvjetnica da je rasprava odgođena za 30 veljaču i kako kaže navodno zbog sprječenosti vještaka a to je njezina pretpostavka ? Predmet odnosno žalba MHB na VUSu je trajala godinu i po i sad opet oduglovačenje i to nije mjesec dana več 4 mjeseca pa dokle i zašto toliko maltrtiranje nas veterana pa zar nismo zaslužili poštovanje za ono što smo dali a i ova 4 mjeseca ne bi me  čudilo da ako doživim pomjere za ljeto...ponašajuju se kao bogovi i nikom ne odgovaraju niti daju obrazloženje eto zbog čega pomjeraju za 4 mjeseca raspravu.proklet bio dan kad sam pokrenio tužbu protiv države(MHB) EVO 9 GODINA me vozaju daleko je bila 2015 a sve na prvim sudovima dobijam u svoju korist 4 žalbe 1 tužba i isto toliko odbijenica

Pozdrav kolega,

Ako nije tajna.. na što si se žalio tj. tužio MHB? Izgleda da se i meni sprema isto, jer me vozaju već godinama po komisijama, vještaci uredno zanemaruju medicinske nalaze.. klasika. Ako ti predmet uđe u 10-godinu a da nije rješen, mislim da imaš pravo žalbe prema EU Sudu za ljudska prava u Strasburgu. Oni ne ulaze u meritum stvari tj. žalbe, samo gledaju da li su stranci predugim suđenjem povrijeđena ljudska prava (suđenje u razumnom roku). S obzirom da pretpostavljam da ti o tome ovisi i egzistencija, imaš velike šanse to dobiti. Puno ljudi znam da se žalilo u Strasbourg i dobilo odštetu za takve i slične slučajeve (uobičajeno u iznosu par tisuća eura). 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav Dražene                                                                                                                                        Nije tajna...bolest je u pitanju odnosno hepatiti c i naknadno ciroza jetre.Prvi put sam pokrenuo još davne 2009 za povečanje vojnog djela a nisam znao da moram imati RVI za hepatitis i logično izgubio i odustao od daljnejg traženja dok mi nisu otkrili cirozu 2015 i na nagovor pokrečem postupak za RVI da bi sve prošao u ono vrijeme,mišljenje specijaliste hepatologa i nakon toga prva komisija Osijek daje 8o% a sve ostalo je povjest...Zagreb uredno sve ruši a Osijek se ne slaže i prihvača moju žalbu i to 3 puta i svaki put drugi vještaci osim glavne vještakinje .

Ostala je zadnja šansa a to je tužba odnosno da tužimo M.H.B i to Osijek prihvača ali sa sudskim med,vještakom kojeg je trebalo i platiti ali sam za pola svote bio oslobođen kao RVI ..min,branitelja je suglasno jer su oni odredili odnosno prihvatili sa liste sudskih vještaka specijalistu ,Vještak me je osobno pregledao u Zagrebu poznatoj bolnici i još je ostalo zadnje vještačenje opet Osijek ali ovaj put sa vještakom koji je morao raditi po naputku komisije odnosno da detaljno obrazloži i da eventualno postotak invalidnosti i dao je 60%

Sad je bilo na min,branitelja da se žali ili ne a imali su rok 30 dana a i to su tek 2 dana prije roka uložili žalbu i da napomenem ko izgubi plača sve troškove kao i vještaka a pošto je min,branitelja izgubilo odvjetnica je zasluženo dobre novce dobila i zato bi svakom preporučio poslije žalbe ako ne uspije tražiti odnosno tužiti jer sve ostalo je gubljenje i vremena i živaca a tebi Dražene hvala na informaciji za EU

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija