Jump to content

Isplata odštete koja ne pokriva štetu


ina-rina

Preporučene objave

Pozdrav i unaprijed hvala 

Situacija;

U zgradi u kojoj živim došlo je do začepljenja cijevi. Živim u prizemlju ,voda se vraćala u moju kupaonu iako kvar nije bio kod mene. Majstor iz pričuve došao je sa neadekvatnim alatom, osnovno je kamera koju nije imao. Raskopao kupaonu ,nakon čega je došlo do poplave u stanu. Osiguranje je priznalo malu odštetu ,žalila sam se nakon čega su istu povećali. Jučer sam dobila dopis gdje je vidljivo da je Borongaj invest isplatio majstora koji je napravio dodatnu nepotrebnu štetu. Nitko iz Borongaj investa nije došao u kontrolu vidjeti ,što je čovjek napravio od radova i što je on stavio na papir, oni su mu priznali. Ostatak bi trebao ići meni da završim radove što je nemoguće sa ostatkom novca. Moje pitanje : novac koji je uplatilo osiguranje ide meni da saniram štetu ili majstoru koji je nap više štete nego koristi?

 

Odgovor od Borongaj investa

Poštovana gđa. 

U prilogu Vam dostavljam obračun štete od osiguranja.

K... adaptacije su naplatile 1.350,00

Osiguranje uplatilo 2.845,73 

Razlika za konačnu sanaciju iznosi 1.495,73 

Ukoliko ste suglasni s obračunom molim da mi potvrdite (i poslikate IBAN računa) kako bi mogli izvršiti uplatu na Vaš račun. 

S poštovanjem,

Hvala na čitanju, i molim odgovor da znam kako dalje. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija