Jump to content

Lažna kaznena prijava


mik69

Preporučene objave

Poštovani,molim vas ako se tko razumije u kazneno pravo da mi odgovori.Sa suprugom sam u braku od 6 mj 2018 g.16.10.2023 me je prijavila uz blagoslov svoje dvije starije kćeri koje nikada sa nama nisu živjele da sam ju vrijeđao,omalovažavao,te kada bi popio mao sa njom spolni odnos koji je kaže trajao preko 4 h.Općinsko državno odvjetništvo u Puli me je saslušalo i pustili me.Sada se prikupljaju navodno dokazne radnje za ev podizanje optužnice.Sve je izscenirano i lažno me optužila jer se želi rastati a ja sam rekao da ne želim izaći na ulicu iz zajedničkog stana.Inače je osoba sa invaliditetom koju sam doista voljeo i pomagao.Nikada nisam bio kažnjavan ni prekršajno ni kazneno.Imam sve dokaze i svjedoke kakav sam bio čovjek.Moj sin živio je tri god sa nama kojega je ona maltretirala jer je djete bez majke.Dali su mi mjere da napustim zajednički stan,udaljenost 200 m i zabrana komunikacije sa njom.Dali netko može povjerovati i osuditi me na temelju laži a ona je mene iskoristila i lažno prijavila.Nije bilo fizičkog nikakvog nasilja kaže samo verbalno,samo njen iskaz i iskazi njene kćerki koje također lažu samo radi materijalne koristi.

Molim vas ako tko pravno zna odgovoriti mi.

Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 25. 11. 2023. u 10:40, Ivan Orgulje je napisao:

Tko  je upisan vlasnik stana i je li bračna stečevina?

Je li Zavod za socijalnu skrb obavješten?

 

Ne bitno je tko je vlasnik može stan biti ili na meni ili na njoj ali smo stan kupili skupa u braku.Predhodno sam uredio staru derutnu kuću koju smo kupili za 55000 eura a prodali za 127000 tako da je sve u braku napravljeno.Ona živi u stanu a ja na ulici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija