Jump to content

Našli su mi 4,4 grama trave


Ccve

Preporučene objave

Jučer su me u 22 navečer zaustavili na cesti dok sam bio suvozač i pronašli mi 4,4 grama trave, i kaznili s 667 eura, koju ako platim kroz 3 dana, se spušta na 443 plus 63 eura zbog toga šta nisam platio na mjestu. Ovo mi je prvi prekršaj, dali ima smisla da pošaljem žalbu i idem na sud da probam smanjiti kaznu, i kakav bi bio proces toga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaš na ovom linku ukratko o prigovorima. Napišeš prigovor, predaš postaji koja ti je izdala prekršajni nalog, a oni to šalju na sud. U slučaju priznanja i olakotnih okolnosti (nekažnjavanost, mala primanja i sl.), sud obično smanjuje na trećinu one prvobitne kazne, pa opet imaš pravo plaćanja 2/3 te konačne kazne. U slučaj uda prigovaraš samo na visinu kazne, a prekršaj priznaješ, sud ti ne može povisiti kaznu, tako da gore u principu ne možeš proći (možeš dobiti nekoliko desetaka eura troškova suda, ali na ovu kaznu se u principu isplati žaliti).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija