Jump to content

Savjet u vezi nekretnine


darija77

Preporučene objave

Lp..kupili smo kucu prije tri mjeseca u kupoprodajnom ugovoru nije navedeno nista u vezi stvari koje su u kuci,prijasnji vlasnik je rekao da nece uzeti nista osim par osobnih stvari,sto mu je i omoguceno,te smo radi postenja dali da uzme jos nesto stvari..sad se javlja i rekao je da bi dosao po jos neke stvari,iskreno neke od tih stvari smo i bacili. Zanima me dal on ima pravo na to,te postoji li kakav rok..takoder je rekao da ako mu nedamo pristup da je moguce da ce pokrenuti sudski postupak..dali on to moze napravit?help..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kupljena je kuca prije tri mjeseca,i uzeo nesto stvari i da nece nista drugo a sad opet bi ..rekao da ce rijesiti u roku mjesec dana sve sto hoce...mi smo vec kupili i nesto svojih stvari,dovezli iz prijasnjeg boravista nesto..dosta i pobacali kad to stare stvari..bojim se da ce nas gnjaviti mjesecima il sta vec..bilo je lijepo receno neka uzme sto zeli,da ce uzet par osobnih stvari..pa sad bi on ovo pa ono..a mi jos ne zivimo zasad tamo,jer jos uredujemo kucu a on bi stvari preuzeo kad njemu odgovara..neznam dokad ce to da traje,tako moze reci i za nesto sto je nase da je njegovo..hm

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija