Jump to content

Prometni udes


mejna

Preporučene objave

Postovani prije tri dana kcer od moje sestre je vozila nepreglednom i opasnom ulicom i kad je naisla na znak stop morala se jos izvuci malo iza znaka jer bili su parkirani auti i u tom sekundu naletio je motor nekom brzinom vozio je maloljetnik 16 god.i vjerojatno da bi izbjegao sudar zavrludao je udario o neki zid i nazalost izgubio zivot.Kcer je u pritvoru pristojna u velikom strahu zbog dogadaja povucena dobro pristojno dijete sto su prepoznali i suci policajci.Nije htjela izazov sudbine svakom se moze dogoditi.Izaslo je u naravno u javnost i svako prica svoju pricu da nije stala na znak stop da je pobjegla pa se vratila i svasta negativno.U istraznom su svi bili razumni trazili svjedoke ali pojavljuju se i svjedoci koji ce potvrditi da je stala na znak stop i da je mali brzo vozio.U istrazi su rekli da bi ju pustili ali da ce jos biti tu zbog javnosti da se sit.malo smiri.Svi smo sokirani van sebe i ne znamo kako dalje sto ce se s njom dogoditi hoce li biti osudena ili????Ona se plakala i van sebe je cak se izvinjavala sbojoj mami i ocu sto je jako bolno.Tragedija do neba.Kako ce dalje zivjeti stim jer je mali poginuo pa to je nama za umrijeti.Izgubi zivot u jednoj sekundi majko mila.Pitamo se kud bas tad i tu?Od koga i cega zavisi da ne bude osudena jer ona inace ne bi mrava zgazila u zivotu.Ima advokata i nije bilo dodira ni sudara a da je bilo izginuli bi oba.Ovako osta ona ziva a ko osta ziv tom se sudi .Napominjem mi smo dozivjeli bol za sve i za dijete koje je izgubilo zivot.Pitamo se pa zasto i kako nije ostalo zivo a imalo je kacigu i kad je hitna dosla nije bilo spasa.Da je bar zivo pa nebitno sto se dogodilo.Ne mozemo prezaliti i nikad necemo.Molim Vas za pomoc i odgovore!Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li ista znaci ako jedan svjedok potvrdi da je stala na znak stop i da mali koji je poginuo je vozio jako brzo sto ljudi potvrduju i da li advokat znaci puno za nju a ona je izjavila saucesce roditeljima i njegov otac ju je zagrlio a mi smo poslali brzojav saucesca roditeljima.Hvala na odgovoru jer smo i mi neutjesni do smrti zbog ovog svega.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno na odgovorima i jos jedanput pitam da li advokat moze rijesiti da nije kriva jer grubo je reci decko je poginuo ne moze biti povrat u zive a ko ostane ziv taj se osuduje.

 

Pitam Vas koliko je bitno kretanje brzine tog decka sto je poginuo jer bio na putu sa pravom prvenstva.Decko se kretao glavnim putem i velikom brzinom a ta raskrsnica je bila nepregledna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 19 minuta, mejna je napisao:

 

Ne može nijedan odvjetnik riješiti da nije kriva.Bez obzira na njegovu brzinu ni na nepreglednost raskrižja njena odgovornost postoji.U kolikoj mjeri odlučiti će sud na osnovu očevida policije i izvješća sudskog vještaka za promet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A da li se moze izbjeci zatvor da ne ide i da bude neka kazna samo?

Jer nije bilo direktnog sudara po nekim izjavama ljudi mali je vozio brzo i u toj voznji vjerojatno pri izbjegavanju sudara udario je u zid neki i poginuo nazalost.Juce je tu isto bila nesreca sa smetnim ishodom.

prije 5 minuta, mejna je napisao:

A da li se moze izbjeci zatvor da ne ide i da bude neka kazna samo?

Jer nije bilo direktnog sudara po nekim izjavama ljudi mali je vozio brzo i u toj voznji vjerojatno pri izbjegavanju sudara udario je u zid neki i poginuo nazalost.Juce je tu isto bila nesreca sa smrtnim ishodom.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno na odgovorima kad su je zatvorili u istrazni rekli su samo zbog javnosti i skoro se sutkinja ispricavala ali zelim podijeliti radosnu vijest danas je pustena iz istraznog pa ljudi moji mi smo ponovo rodeni ,hvala vam na podrsci i odgovorima.Sto sad slijedi koji proces?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , mejna je napisao:

Hvala puno na odgovorima kad su je zatvorili u istrazni rekli su samo zbog javnosti i skoro se sutkinja ispricavala ali zelim podijeliti radosnu vijest danas je pustena iz istraznog pa ljudi moji mi smo ponovo rodeni ,hvala vam na podrsci i odgovorima.Sto sad slijedi koji proces?

Ovisi u kojoj je fazi postupak.

generalno u najgrubljim crtama ide ispitivanje pred OKDO, rješenje o provođenju istrage, istraga, optužnica, potvrđivanje optužnice, rasprava, presuda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , mejna je napisao:

Da ali sta ce sad biti dalje jer smo zabrinuti bas a mala je u soku prepadnuta i stalno place sta sad i kako joj pomoci?

Neka joj pronađu psihološku pomoć i nastave biti uz nju. Sudjelovanje u takvim događajima bez obzira na krivnju traumatično je iskustvo za svakoga, kamo li 

A što se tiče pravnog dijela, puštena je iz istražnog tako da se u njega neće vratiti u okviru ovog postupka osim ako se ne javlja sudu ili pokuša utjecati na svjedoke i dokaze (što neće, pretpostavljam). Dalje ide kako smo prije napisali - dalji izvidi, optužnica itd. 
 

Razmislite također o uzimanju branitelja. Mi ovdje ne znamo konkretne okolnosti, branitelj nakon uvida u spis će imati uvid u to može li se dokazati njena nedužnost ili barem da je stupanj krivnje zbog nepažnje poginulog jako smanjen što će se uzeti kao olakotna okolnost pri odmjeravanju kazne itd. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija