Jump to content

Obveza prijave javne usluge komunalnog otpada


Alen1710

Preporučene objave

Pozdrav,

Nakon što sam otvorio paušalni obrt za računalnu i mrežnu podršku dobio sam poziv od davatelja javne usluge da dođem do njih sklopiti ugovor o odvozu otpada. Na što sam ih telefonski kontaktirao i rekao da mi ne treba ta usluga jer otpada nemam pošto svo moje poslovanje je digitalno, na šta su rekli da je to zakonska obveza i propisano zakonom i ne može se nikako izbjeći. 
Danas dobijam opomenu (dolje vidljiva) pa me sad zanima što mi je činiti, nastaviti ih ignorirati ili se očitati nekim putem, tj pozvati na nešta da nisam dužan prijavljivati javnu uslugu za koju nemam potrebe ili otići tamo i sklopiti ugovor i plaćati mjesečnu naknadu?

Unaprijed hvala

20240117_154508.jpg.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otiđite osobno, i tražite da vam po vašoj registriranoj, a i prijavljenoj djelatnosti dostave dokaz, što bi vi od navedenog trebali ,,razvrstavati,,
i plačati odvoz i zbrinjavanje .Ako vam prilože zakonsku obavezu, gore traženog, ostaje vam 
da potpišete ugovor o navedenj usluzi,ali u tom slučaju probajte uglaviti Klauzulu, da navedenu uslugu plačate po stvarno preuzetoj količini, otpada koji vi stvorite kroz svoj rad.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija