Jump to content

preslika ili ovjerena preslika?


anonimno

Preporučene objave

Ma mislim svašta ! Dobijem danas ja poziv da pošaljem ovjerenu presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu kako bi mogli ocijenit dali ispunjavam uvjete za polaganje pravosudno !! I onda popi..im do kraja jer kad lijepo otvoriš na stranicama Ministarstva o pravosudnom ispitu i pročitaš što trebaš dostavit lijepo piše:

"ovjerenu presliku diplome,

original ili ovjerenu presliku potvrde poslodavca o vremenu provedenom na radu uz opis pravnih poslova koje obavljaju.,

te kandidati koji polažu po skraćenom programu trebaju priložiti PRESLIKU uvjerenja o položenom stručnom ispitu !!! "

sve navedeno sam priložala točno kako piše a oni sad traže ovjerenu presliku, i što mi je najsmiješnije radi se o uvjerenju koje oni izdaju i o čemu su dužni voditi i sami evidenciju pa bi po meni na zahtjev trebali i izdavati ista !! Kao da sami sebi ne vjeruju pa je potrebna ovjerea JB. Ma nebi me to toliko ni naljutilo da su lijepo napisali to što žele a ne ovako. Još će ispast da mi prijava neće vrijedit za svibanj ! Bravo... !!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

također sam prijavila za polaganje po skraćenom programu i poslala ovjerenu presliku svjedodžbe o položenom državnom stručnom ispitu. iako sam vidjela što piše na stranici ministarstva, nazvala sam onaj telefon za kontakte, pa me žena pitala gdje sam polagala i kada, nakon čega mi je rekla da je potrebna ovjerena preslika, što je bilo i za pretpostaviti. pošalji kaku su te tražili i riješena stvar.

pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija