Darius1981 objavljeno: 13. veljače Dijeli objavljeno: 13. veljače Pozdrav, Pregledom katastarskih karti uočio sam problem tj neslaganje karte i onog što je navedeno u katastru i zk. Potpuno isti podaci su u katastru i zk(vlasništvo,veličina čestice) ali kad mjerim veličinu čestice prema karti u katastru ispada da po karti( ne i po podacima) imam 700m2 manju česticu. Molim ako je tko ima sličan problem ili zna kako bi se navedeni problem ispravio Citiraj Link to comment Dijeli na drugim stranicama Više opcija dijeljenja...
Miran89 odgovoreno: 13. veljače Dijeli odgovoreno: 13. veljače Takva mjerenja nisu baš najpreciznija. Tako da ako želite baš provjeriti kakvo je stanje, onda trebate angažirati geodeta da napravi izmjeru pa nakon što dobijete rezultate krenuti u usklađivanje stvarnog stanja s katastrom i gruntovnicom. Citiraj Link to comment Dijeli na drugim stranicama Više opcija dijeljenja...
Preporučene objave
Uključi se u diskusiju
Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.