Jump to content

prevaranti, kako se izvuć iz njihove prevare


Veky101

Preporučene objave

Poštovanje, dobio sam telefonski poziv od xxxx da pristanem na njihovu ponudu od 300 EUR da mi šalju informacije i javnim nabavama na moj mail, ja sam pristao (nisam imao pojma na što pristajem) i oni su snimili moj usmeni pristanak na njihov ugovor. Ja sam taj ugovor raskinuo po zakonu u roku od 10 dana od pristanka na njihov ugovor (raskinuo mailom). Na stranici xxxx o uvjetima poslovanja oni kažu da imam 8 dana da raskinem ugovor (makar su mi preko telefona rekli da nemogu raskinuti nego se samo žaliti na nedostatak usluge).

Javio se policiji, policija kaže da xxxx ne vrši kazneno djelo i da se javim pravnoj osobi da razriješimo taj problem.

xxxx se s vremenom krene prijetiti ovrhama koje provodi preko Fine, Fina mi je preko maila rekla da se oni bave samo provođenjem ovrha a ne tijelo koje će utvrditi činjenice dali je ovrha provedena po zakonu. Sada sam na miloj volji korumpiranog xxxx odvjetnika ili javnog bilježnika koji će napisati ovrhu za mene na bazi usmenog pristanka na ugovor preko telefonskog poziva (nije bilo pismenog ugovora jer xxxx to ne šalje).

Prijašnje xxxx žrtve (poput mene) su plaćali odvjetnike da ih štite od xxxx ali opet ih xxxx nije prestao gnjaviti sa pozivima i glupostima. Sada dali vi znate koje je riješenje na ovaj problem?

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Veky101 je promijenio naziv u Moj Tender prevaranti, kako se izvuć iz njihove prevare
  • drot13 je promijenio naziv u prevaranti, kako se izvuć iz njihove prevare

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija