Jump to content

Njega roditelja nakon moždanog udara


Cvergl33

Preporučene objave

Majka mi je prije dva tjedna imala moždani udar, nalazi se u bolnici u teškom stanju i još ne može otvoriti oči ni govoriti. Svi njezini dokumenti nalaze se u kući u kojoj je sama živjela a kako ima tri sestre (koje su suvlasnice te kuće) dvije sestre imaju ključeve i ne žele mi omogućiti da uđem u kuću i potražim mamine dokumente (osobna, zdravstvena, dopunsko..). U bolnici kažu da će ju uskoro premjestiti na njegu u ustanovu za produženo liječenje, ja sada tražim ustanovu gdje bi smjestila mamu dok se ne oporavi toliko da može doći u moju kuću na daljni oporavak. Međutim njezine sestre mi rade probleme. Mama prima penziju i od te penzije bi joj mogla plaćati barem dio iznosa potrebnog za dom pa me zanima kako da ostvarim raspolaganje maminom penzijom? Također me zanima da li mamine sestre imaju pravo meni braniti pristup maminim stvarima, dokumentima, potrebnoj joj odjeći itd..? Ja se kao kćer želim brinuti za mamu i njezin oporavak, da li je moje pravo na to veće nego prava njezinih sestara?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija