Jump to content

Dolazak policije doma i uzimanje izjave


huhiiin

Preporučene objave

Jedna ljubomorna me je prijavila da sam joj prijetio. Na sudu sam oslobođen toga jer nisam ni bio taj dan u tom gradu. Presuda je pravomoćna.  No kad me je prijavila, narednog dana je došla meni policija doma, iako nije bilo nikakve potrebe ni ništa i dao sam izjavu da nisam to napravio. Sutkinja dok je vidjela dokaze odmah je znala da nisam kriv. No kako vodim postupak protiv jednog njihovog policajca imam sumnju da su zato došli k meni doma.


Pitanje:  dakle osoba A prijavi da ju je osoba B vrijeđala preko telefona. bivši partneri. no nismo u kontaktu bili 5-6 godina. dali policija dolazi osobi B doma uzimati izjavu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 28. 02. 2024. u 22:37, drot13 je napisao:

Da, može ti doći doma, može te pozvati u postaju, može svašta, nema nikakve bitne razlike između tih postupanja i sva su ispravna.

Ja imam sumnju da je to bilo zato jer vodim postupak protiv jednog policajca.

Koji je rok DORH-a da podigne ili odbaci kaznenu prijavu? Jer sam predao kaznenu prijavu, za tu osobu, pozivam se na pravomoćnu presudu. prošlo je 6-7 mjeseci nema pomaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija