Jump to content

Evocash


Ihustla3

Preporučene objave

Dobar dan 

Naime ne mogu nigdje dignuti kredit zbog neurednosti u plaćanju u prošlosti te mi jednina opcija ostaje evocash

Imam stalno zaposlenje i uredna primanja 

Visina kamate koju uzimaju je lihvarska i jasno mi je to ali jednina su mi opcija za posudbu novca

Dali netko zna dali se drže dogovora ako je otplata na vrijeme 

Odnosno dali ima skrivenih troškova ili ono šta se dogovori to se i plaća ako je sve uredno sa moje strane 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Poštovanje, Evocash mi je zbog neplaćanja raskinuo ugovor prije više od 2 mjeseca, a još uvijek nisam dobila poštom Prijedlog za ovrhu. Prošlo je toliko vremena da se već moglo izdati i Rješenje i postati pravomoćno. Da li je moguće da je pravomoćno, a da ja ništa nisam zaprimila poštom, ni Prijedlog ni Rješenje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, ZlatkaM je napisao:

Dakle to nije moguće, moram dobiti postu?

Da, svakako morate dobiti pošto i mora proći rok za prigovor da bi rješenje poslalo pravomoćno i da bi Vas se moglo ovršiti. 

Sve da Vam se i blokira račun, a da Vi prije toga niste zaprimili rješenje, imate rok od 60 dana računajući od dana podnošenja zahtjeva za izravnu naplatu na FINA-i da podmirite dug ili da koristite pravni lijek sukladno čl. 210. Ovršnog zakona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Borbena7 je napisao:

Da, moglo je, ali samo ako su poslali prijedlog za ovrhu JB, a očito još nisu ili im prijedlog iz nekog razloga nije uredan, pa postupak traje.

Hvala na odgovoru. Ja moram vratiti glavnicu + 50% kamate, a sa odvjetničkim i j.b. troškovima to je 70% više u odnosu na posuđeno. Tako su napisali, ali još nisam dobila Prijedlog od J.B..

uređeno: od ZlatkaM
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija