Jump to content

Maltretiranje od strane susjeda


Senada82

Preporučene objave

Ukratko: susjedi (i muz i zena) ispod mene godinama se medusobno svadaju, a u te svade cesto ukljuce i svoje 3 malodobne djece. Redovito ih susjedi zbog tucnjave i visesatnih svada prijavljuju policiji. Policija nam cesto dolazi u zgradu i pojedinacno nas ispituje, pisu zapisnike itd. Tako su nas obavijestili da su tu obitelj stavili pod nadzor CZSSa i krim policije (ne znam zasto krim). Uglavnom, taj se susjed bas okomio na mene jer mu ja osobno, a ne anonimnom prijavom, dodem i kazem kada mi nesto smeta. Tako je jedan dan na oglasnu plocu javno objavio moje ime i prezime te me lazno optuzio da ja sve susjede, ukljucujuci i njega, anonimno prijavljujem. Druge susjede nitko nema zasto ni prijaviti jer su normalni. Bilo je jutro, isla sam na posao i to vidjela te ispod tog njegovog papira napisala: tek cu vas sada poceti prijavljivati. I potpisala se. Danas mi je bila policija da su me ti susjedi prijavili za prijetnje, da su svasta o meni napricali, da bi mogla dobiti kaznu i do 500 eur. Na kraju mi policajac kaze da zna za te susjede, da im je rekao da to nije stvar policije vec medususjedskih odnosa i da sve sto ima veze s njima ignoriram jer bi moglu biti opasni. Sto mogu ocekivati? Kaznu? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedino ako susjedi dignu privatnu tužbu, ako je to jedino što ste rekli/napisali ja se nebi brinuo. Isto tako možete i Vi njih za klevetu. Ali nema smisla sebi otežavati život, Vi imate puno pravo i obvezu prijaviti policiji svako kazneno djelo, a van toga izbjegavajte prepucavanja preko nekakvih papirića i slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , NickPraskaton je napisao:

Jedino ako susjedi dignu privatnu tužbu, ako je to jedino što ste rekli/napisali ja se nebi brinuo. Isto tako možete i Vi njih za klevetu. Ali nema smisla sebi otežavati život, Vi imate puno pravo i obvezu prijaviti policiji svako kazneno djelo, a van toga izbjegavajte prepucavanja preko nekakvih papirića i slično.

Samo sam to napisala. Slazem se s Vama. Najbolje ih je ignorirati. Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija