Jump to content

Držanje konja u gradu?


neasyt

Preporučene objave

Pozdrav svima! Zanima me koji pravni akt propisuje gdje se mogu držati konji i druge velike domaće životinje. Pod "gdje" mislim na to koliko daleko moraju biti od centra grada ili sl. Živim u manjem gradu i u skorijoj budućnosti planiram držati konje pa me zanima hoće li susjedi imati pravnu osnovu za neku tužbu, ne želim s time imati problema. Hvala! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A isto tako, ta su područja označena u prostornom planu uređenja tog grada - i u provedbenim odredba i na pripadajućim kartama. Navedeno možete saznati neposredno na uredovne dane ureda ili putem lokacijske informacije (koju je malo teže tražiti jer se treba navesti broj k.č.)

Svaka JLU bi trebala na svojim službenim stranicama imati sve važeće prostorne planove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uspjela sam pronaći jedan članak gdje piše da se ne smiju držati u I. zoni grada u koju spadaju i prostori 200m zračne linije oko svih bolnica, škola, vrtića itd. Iako je članak iz 2004. pa je vjerojatno nešto i mijenjano od tada. U svakom slučaju, saznala sam što me zanimalo, puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija