Jump to content

Vlasništvo nad psom


L1309

Preporučene objave

Pozdrav,  zanima me imate li kakav savjet vezano za sljedecu situaciju. Prije dvije godine udomila sam psa preko njuskala, od sina prvog vlasnika. Njegov otac je tada zavrsio na psihijatrijskom lijecenju i tijekom te dvije godine nismo imali kontakt s bivsim vlasnikom. Prije mjesec dana se covjek vratio iz bolnice i htio je da mu prodamo/poklonimo/posudimo psa na sto nismo pristali da bi ga on ukrao iz dvorista za sto imam dokaz. Na policiji su nam rekli da ne mogu poduzeti nista iako u putovnici pise da smo mi vlasnici ali da nista od toga nije legalno jer nije bilo ugovora ni izmedu oca i sina niti sina i nas te da ni veterinar nije smio unijeti podatke u sustav bez nekakve izjave ili ugovora,te da je ispalo kako je covjek samo dosao po svog psa. U pitanju je psihicki bolesna osoba i alkoholičar koja ne uzima terapiju, muci i zlostavlja psa kako nam je sin rekao, ali ni oni nisu u kontaktu i on se ne zeli mijesati. Postojili ikakva sansa da vratimo psa a da nije privatna tuzba sina vlasnika ili veterinarske stanice?

uređeno: od L1309
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija