Jump to content

Završetak ovrhe na nekretnini


LunaMoon

Preporučene objave

Postoji li možda neki rok u kojem bi sud trebao donesti odluku o "završetku" ovrhe na nekretnini.

Nekretnina je prodana u ovršnom postupku, ročište za diobu je bilo u 11 mjesecu prošle godine. U zapisniku istoga je pod zaključak napisano: daljna odluka pisanim putem. I od tada ništa.

Jedino događanje po predmetu je moj podnesak u kojem se ne slažem s potraživanjem ovrhovoditelja. Točnije ovrhovoditelj nije ubrojio višemjesečne (skoro godinu dana) uplata koje poslodavac direktno skida s plaće i uplaćuje njima.

Prošlo je nešto manje od godinu dana od prodaje stana, predaje stana i dalje se ista ovrha naplaćuje i preko plaće i na FINI i nigdje se ne smanjuje iznos duga (koji je sad već u potpunosti otplaćen) ni za iznos za koji je stan prodan niti za iznose koji mi se skidaju s plaće.

 

Postoji li neki rok u kojem sud mora donesti odluku i mogu li ja još nešto poduzeti da ubrzam proces?

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija