Jump to content

jesam li zeznuo?


beni

Preporučene objave

Evo situacije, saznam da mi je predmet otišao na reviziju.

naime žalio se na mišljenje prvog vještaka a viši mi priznao prava, ali ne znam kakva i nitko mi ne želi reći.

pa zovem u ministarstvo pa mi i tamo referenti kažu još je u postupku, ništa više.

pa opet zovnem nekog tamo i taj me ispraši, da više ne zovem jer postoji evidencija kad je ko zvao.

a ja sam samo htio pitati imam li pravo saznati što je odlučio viši vještak a ne jel mi predmet riješen jer znam da su gužve i to je razumljivo.

sad se pitam hoće li me staviti u grupu "dosadni" i srezati mi pravo ili da se nadam da neće i imam li pravo znati što je odlučeno na vještačenju, pa zar je to tajna za mene??

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u pravilu su dužni reći ako je postupak okončan,ali praksa je drugačija dok ti ne stigne papir nećeš znati ako nekog ne namoliš da ti kažu,a što se tiče onog drugog nisi jedini kojeg su otpilili,uostalom i to je dio njihovog posla naravno onaj nepisani.A žalit se možeš samo kad imaš B$W da ti je postotak toliko i toliko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija