Jump to content

Najam


Ornela75

Preporučene objave

Posle smrti mog oca ulazimo u suvlasništvo majka,brat i ja. Majka je ušla u polovicu i u 3ćinu tatine polovice. Znači ja sam u trećini polovice odvjetnici kažu šestina jer nigdje ne piše koji dio je moj.međutim u posjedu sam jednog stančića 50m2 pošto ga je majka povećala sa svojim balkonom na katu da je to toj nisu.brat je umro za 3god,ulazi njegova kčerka,jedna od 4i u idealnom smo suvlasništvu. Majka je 2018g pokrenula civilno razvrgnuće suvlasništva,želi prodat preko bubnja jer ja nisam potpisala prodaju.sve je odrađeno ,legalizacija, utvrda hr.čestice i kad je došlo da se upiše u katastar ja sam odbila potpisati jer nije ni blizu istini a time samo skačem sebi u štetu jer se neće moći etažirati. Majka i njen partner imaju čvrstu postavu iza sebe i mislim da je sve već dogovoreno. Zanima me mogu li tražiti najam dva stana koje je majka iznajmljivača bez obzira što sam ja koristila otprilike šestinu. Dva stana je sebi iznajmljivala uzimala najamninu ,ja nisam smjela ni pitati dio jer je stalno radila mi probleme,zvala policiju za ništa, huškala na mene druge. Mogu li podignuti tužbu za tih kažu 5god. Samo što ona nije prijavljivala sve ali da se navedu imena i imam li pravo na to bez obzira što koristim stan u idealnom suvlasništvu u omjeru koje me spada? hvala Ornela

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija