Jump to content

B2 kapital


BELLOTY

Preporučene objave

pozdrav

obzirom da sam bez posla već duže vrijeme ,     danas sam dobio poštu od b2 kapital gdje su oni bez da su me obavjestili niti pismeno niti usmeno ,pokrenuli su  zabilježbu pokretanja postupka osiguranja novčane tražbine,  prisilnim zasnivanjem založnog prava.    molim pomoć.

 

Općinski sud u Varaždin, u zemljišnoknjižnoj stvari predlagatelja B2 KAPTAL d.o.o., OIB: 57509775367, Radnička cesta 41, Zagreb , protiv protustranke a  radi zabilježbe pokretanja postupka dana 22. kolovoza 2024. Riješio je na temelju prijedloga za osiguranje prisilnim zasnivanjem založnog prava od 19.08.2024., zaprimljenog kod ovog suda sukladno čl.90 Zakona o zemljišnim knjigama ( NN 63/19, 128/22i155/23 ) dopušta se sljedeći upis: U zemljišnoknjižnom ulošku  katastarske općine Varaždin na nekretninama  , koje se sastoje od 1/1 dijela  zabilježba pokretanja postupka osiguranja novčane tražbine . Nalaže se provedba ovog rijesenja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 27. 08. 2024. u 16:01, BELLOTY je napisao:

pozdrav

obzirom da sam bez posla već duže vrijeme ,     danas sam dobio poštu od b2 kapital gdje su oni bez da su me obavjestili niti pismeno niti usmeno ,pokrenuli su  zabilježbu pokretanja postupka osiguranja novčane tražbine,  prisilnim zasnivanjem založnog prava.    molim pomoć.

 

Općinski sud u Varaždin, u zemljišnoknjižnoj stvari predlagatelja B2 KAPTAL d.o.o., OIB: 57509775367, Radnička cesta 41, Zagreb , protiv protustranke a  radi zabilježbe pokretanja postupka dana 22. kolovoza 2024. Riješio je na temelju prijedloga za osiguranje prisilnim zasnivanjem založnog prava od 19.08.2024., zaprimljenog kod ovog suda sukladno čl.90 Zakona o zemljišnim knjigama ( NN 63/19, 128/22i155/23 ) dopušta se sljedeći upis: U zemljišnoknjižnom ulošku  katastarske općine Varaždin na nekretninama  , koje se sastoje od 1/1 dijela  zabilježba pokretanja postupka osiguranja novčane tražbine . Nalaže se provedba ovog rijesenja

Još nije određena privremena mjera. Zabilježen je samo postupak određivanja privremene mjere kako bi zabiljezba čuvala eventualno red naplate ako usvoje prijedlog.

Nisu Vas bili dužni obavijestiti iz B2 kapitala - ako postoji dospjeli dug, mogu pokrenuti naplatu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija