Jump to content

da li je moguće ???


kostolomac

Preporučene objave

pozdrav prije svega pošto sam novi......

a sad na plakanje .......frajer me je udario dok mi je auto bio parkiran , razbio mi je zadnji blatobran , lajsnu , ... katastrofa , auto mi je star 4 mjeseca.....

bili smo u osiguranju na procjeni i gle čuda šteta mi je na autu procjenjena na 960.00 kuna a popravak me košta 2 500-3 000 .......i kaj sada

jel se može kak izvući nekaj više love ili je to to..

jel ima netko kakav savjet....

dal je istina da automobili stari do godine dana imaju pravo na 20-30 % veće obeštećenje ..??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako na vozilu nije procjenjena totalna šteta osiguravajuća kuća je dužna isplatiti popravak prema računu ovlaštenog servisera. Serviser popravlja auto prema zapisniku o izvidu štetu koju vam je napravio procjenitelj osiguravajuće kuće. Novac za popravak možete putem punomoći odmah proslijediti ovlaštenom serviseru.

Savjet:

Prekontorlirajte zapisnik o izvidu štete kako biste utvrdili što vam procjenitelj nije u njega uvrstio. Obvezno radite prigovor i tražite ispravnu procjenu. Ovlašteni serviser neka vam na temelju zapisnika o izvidu ispostavi ponudu/predračun pa napravite usporedbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija