Jump to content

Hitno


anonimno

Preporučene objave

Policija tvrdi da cijeli spis može dobit samo odvjetnik stranke. Ja mislim da ne, jer svatko može sam sebe zastupati, pa tako mu trebaju biti dostupni i ti dokumenti, ali dosad se nitko nije svađao s njima oko toga. Ja bih, ali nisam dosad bio okrivljenik, samo oštećenik i tada je za mene sve odradilo ODO.

 

U svakom slučaju, ako dođe do optuženja, možete uvidom u spis vidjeti sve dokumente koji su priloženi kao dokazi.

 

Drugi put ne potpisujte ništa da to niste pročitali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

duga prica!

pronadjen je gram marihuane pokraj sjedala vozila koje nije moje , vec u kojem sam bio suvozac.u stanici vozac je otisao u jednu sobu za ispitivanje,ja u drugu! policajac je napisao da je nadjena trava u foliji (STO JE IZMISLJOTINA) ali on kaze da nije mogao donjet auto zato je napisao u foliji!ja potpisujem da je to pronadjeno ali i dalje tvrdim da nije moje.mislio sam da moram priznat da je nadjeno.vozac nista nepotpisuje!

kome se obratit za taj slucaj?

jel se moze otic na policiju i to im objasnit?

na sudu da to objasnim nebi mi vjerovali!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U policiji kao osumnjčenik ne možete imati uvide u sve spise, pa čak to ne može ni odvjetnik. Uvid možete steći praktički tek kada se formira sudski spis (u praksi najčešće kada je pokrenut kazneni postupak)

 

Uglavnom da ne idem u detalje, ako vas optuže imati ćete uvid u spis, a ako ne ili prije optuženja nećete imati uvid

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija